Triāla sacensību sezonu atklās Siguldā 20.jūnijā

2020-06-14

Sestdien, 20.jūnijā "Minimoto" trasē Siguldā notiks Baltijas Minikausa 1.posma un Siguldas kausa sacensības triālā. Pasākums pulcēs Baltijas spēcīgākos bērnu triālistus, kā arī to vecākiem un ikvienam interesentam šogad būs iespēja pamēģināt savus spēkus speciāli izveidotā iesācēju (Hobby) un D klasē pieaugušajiem. 

Sacensību atbalstītāji: Siguldas novada pašvaldība, Prostar LTD SIA, Time2Build, Maiznīca Flora, Siguldas Būvmeistars, Kussh Brewery, Latvijas Motosporta federācija, veikals Motosports, Husqvarna.  

Reģistrācija dalībniekiem notiks uz vietas trasē no plkst. 11.00. Sacensību sākums plkst. 12.00. Sacensību norises vieta - "Minimoto" trase, Zinātnes iela 11, Peltes, Sigulda.

Ar sacensību nolikumu Siguldas posmam var iepazīties saitē ŠEIT 

Atgādinām, ka Mini grupās drošības nolūkos mazie sportisti drīkstēs startēt tikai kopā ar asistentu, kas drošības nolūkos palīdzēs mazākajiem bērniem izbraukt trasīti. Visiem asistentiem, ieejot posmā, jābūt ķiverei un slēgtiem apaviem.

Baltijas Minikausa sacensību mērķis ir popularizēt motosportu, kā iedzīvotājiem pieejamu un videi draudzīgu sporta veidu, jo sacensībās pamatā startē bērni ar elektro motocikliem. Sacensībās pēc rezultātiem netiek noteikts individuālais uzvarētājs un vietu sadalījums, lai mazinātu sacensību stresa ietekmi uz bērniem. Katrs sacensību dalībnieks ir uzvarētājs par ko sacensību apbalvošanā tiek godināts "Par piedalīšanos Minikausā" ar organizatora sarūpētām balvām.