Siguldietis Grāvītis izcīna uzvaru Baltijas čempionātā

2018-08-27

25.un 26.augustā Grobiņā, "Viking Trial" trasē norisinājās Latvijas čempionāta piektais un sestais posms, kā arī Baltijas čempionāta sacensības triālā. Sacensībās startēja deviņi "Siguldas Minimoto" dalībnieki, kāpjot uz pjedestāla visās trijās bērnu klasēs - "Elektro" ("Mini 3+"), "Mini 5+" un "Mini 8+" - vecuma grupās.


"Elektro" ("Green") klasē veiksmīgākais no mazajiem bija Dāvis Grāvītis, kas divu dienu kopsummā izcīnīja uzvaru Baltijas čempionāta kopvērtējumā pašiem mazākajiem. Otrajā un trešajā vietā komandas biedri Karlīna Kuļikova un Markuss Logins.

"Mini 5+" klasē sestdien 3.vietu ieguva Alberts Beinerts, bet 4.vietā ierindojās Raimonds Gabriels Marhelis. 6. un 8.vietu ieguva attiecīgi Kristaps Marhelis un Adele Kurpniece. Svētdien 2.vietu ieguva Alberts Beinerts, bet 3.vietā ierindojās Raimonds Gabriels Marhelis, aiz pjedestāla atstājot Adeli Kurpnieci un Kristapu Marheli sestajā un septītajā vietā. Baltijas čempionāta vērtējumā, kas tika noteikts pēc abu dienu punktu kopsummas, 2.vieta Albertam Beinertam, 3.vieta Raimondam Gabrielam Marhelim, 6.vieta Kristapam Marhelim, 7.vieta Adelei Kurpniecei.

"Mini 8+" klasē sestdien 1.vietu izcīnīja Lote Kurpniece un 3.vietu Dāvids Beinerts. Svētdien Lotei Kurpniecei 2.vieta un Dāvidam Beinertam 3.vieta. Baltijas čempionāta vērtējumā 2.vieta Lotei Kurpniecei, 3.vieta Dāvidam Beinertam.

Nākamās un pēdējais Latvijas čempionāta posms šajā sezonā, kur startēs Siguldas jaunie triālisti, notiks 8.septembrī Jelgavā, sporta un atpūtas centrā "Rullītis".