Siguldiešiem panākumi triāla sacensībās Igaunijā

2020-01-13

Sestdien, 11.janvārī Siguldas sadraudzības pilsētā Keilā (Igaunijā) iekštelpu hallē "Hartwall Jaffa Panter motorpsort" tika aizvadītas šosezon pirmās "Keila ziemas triāla 2020" sacensības bērniem ar elektro motocikliem, kā arī pieaugušo amatieriem. Siguldu sacensībās pārstāvēja kupls dalībnieku skaits - kopā 10 triālisti.

"G" bērnu klasē, kas Latvijā pielīdzināma Mini C grupai, startēja Artūrs Luriņš (4.vieta), Renārs Starcevs (6.vieta), Sofija Beinerte (9.vieta) un Elizabete Kraukle (13.vieta).

"Noored vaba" jeb jauniešu klasē, kas Latvijā pielīdzināma Mini A grupai, startēja trīs jaunie talanti Dāvids Beinerts (3.vieta), Alberts Beinerts (4.vieta) un Inguss Supe (5.vieta). Visiem mūsu puišiem soda punktu skaits bija virs 50, jo trase bija ļoti sarežģīta ar daudz tehniskiem elementiem. Līdz ar to šīs sacensības tika izmantotas kā labs treniņš pirms gaidāmās 2020.gada vasaras sezonas.

Pieaugušo klāsē "Hobi" startēja Mārtiņš Palejs (8.vieta) un Toms Beinerts (9.vieta). Savukārt spēcīgākajā "D" klasē pēc 12 gadu pārtraukuma trasē atgriezās Siguldas Triāla klubs "Minimoto" treneris Kaspars Kuļikovs, izcīnot 2.vietu.