Siguldiešiem panākumi triāla sacensībās Grobiņā

2020-08-10

8. un 9.augustā Grobiņā, "Viking Trial" parkā norisinājās Latvijas čempionāta 2. un 3.posmi triālā. Sacensības notika vērienīgā Moto festivāla "Seeburg Bikerland" ietvaros. Ar panākumiem startēja arī siguldieši, izcīnot pirmās trīs vietas dažādās sarežģītības Mini klasēs bērniem triālā ar elektro motocikliem.

Meistarīgākajā Mini A grupā startēja trīs novadnieki. Vislabāk šoreiz veicās Ingusam Supem, kurš abās dienās, cīnoties ar Igaunijas sportistiem, ierindojās 3.vietā. Inguss piekāpās "Panter Motorsport" sportistiem Stig Ross un Sebastian Tuisk (1. un 2.vieta). Savukārt 5. un 6.vieta brāļiem Dāvidam un Albertam Beinertiem gan sestdienā, gan svētdienā.

Mini B klasē abās dienās goda pjedestāla 3.vietu izcīnīja novadnieks Valters Seglenieks, kam abas dienas bija ļoti stabilas. Gan sestdien, gan svētdien Valteram vienāds soda punktu skaits - 20 s.p. Pārējie "Siguldas Minimoto" kluba jaunie sportisti Mini B klasē izcīnīja: sestdienā 5.vieta Markusam Loginam, 6.vieta Kristeram Annuškānam, 7.vieta Hugo Poļakam, 8.vieta Matīsam Cunskim un 9.vieta Sofijai Beinertei. Svētdien 5.vieta Kristeram Annuškānam, 6.vieta Markusam Loginam, 7.vieta Matīsam Cunskim, 8.vieta Hugo Poļakam un Sofijai Beinertei diemžēl nācās izstāties dēļ tehniskām problēmām motociklam.

Interesantas un ļoti sīvas cīņas izvērtās C klasē, kurā startēja paši mazākie braucēji vai iesācēji. Šajā klasē mūsu jaunie censoņi izcīnīja uzvaras abās dienās. Sestdien uz augstākā goda pjedestāla pirmā pakāpiena kāpa Rodrigo Annuškāns, savukārt svētdien nepārspēts palika un 1.vietu godam izcīnīja Rūdolfs Vilcāns. Pārējie "Siguldas Minimoto" kluba jaunie sportisti Mini C klasē izcīnīja: sestdienā 2.vieta Elizabetei Krauklei, 3.vieta Mikusam Īlem, 5.vieta Rūdolfam Vilcānam, 8.vieta Kristeram Poļakam, 11.vieta Eduardam Tonnim. Svētdien 2.vieta Mikusam Īlem, 4.vieta Rodrigo Annuškānam un 5.vieta Kristeram Poļakam.

Pilni sacensību rezultāti pieejami šeit SESTDIENA , SVĒTDIENA

Latvijas atklātā čempionāta ceturtais notiks 29.augustā Ozolnieku novada, "Priežkalnos".