Siguldieši startē Tartu triālā

2019-04-28

Sestdien, 27.aprīlī Tartu (Igaunijā) tika atklāta sezona ar Igaunijas čempionāta 1.posma sacensības bērniem ar elektro motocikliem. Šoreiz Siguldu pārstāvēja divi jaunie novadnieki Inguss Supe un Karlīna Kuļikova, kurai "G" klasē goda pjedestāls.

Inguss Supe (Minimoto MK Sigulda) startēja "F" klasē, izcīnot sesto vietu ar trīs soda punktiem. Katrs soda punkts "izmaksāja ļoti dārgi", jo trase bija ļoti viegla par ko liecināja nulle soda punkti pirmajām četrām vietām. F klasē kopā 11 dalībnieki.

Karlīna Kuļikova (Minimoto MK Sigulda) startēja "G" klasē, izcīnot trešo vietu ar nulle soda punktiem. Arī šajā klasē trases bija tik vieglas, ka ar nulle soda punktiem finišēja pirmās trīs vietas. Priekšrocības uzvarai bija ātrāki starta laiki, kas deva iespēju ātrāk finišēt, tādejādi iekļaujoties maksimāli īsākā laikā. G klasē kopā startēja 9 dalībnieki.

Tartu laiks bija sauss un karsts. Īsi pirms sacensībām nolija īslaicīgs, spēcīgs lietus. Kopumā sacensībās startēja 73 dalībnieki, kas, iespējams, ir bijis dalībnieku rekords skaitliskā ziņā kādā no Igaunijas čempionāta posmiem. Sacensību rezultāti šeit https://results.trial.ee/results.php?cid=26