Siguldas triālistu sasniegumi Igaunijā

2018-08-21

18.un 19.augustā Vasalemmas dolomītu karjerā, Igaunijas čempionātā 4.un 5.posmā startēja Lote un Adele Kurpnieces, izcīnot uzvaras abās dienās. Šis bija pirmās sacensības ārpus Latvijas, kādam no Siguldas triālistiem bērnu klasēs.

"F" klasē sestdien siguldiete Lote Kurpniece izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 23 soda punktiem. Savukārt svētdien, kad lietainie laikapstāķļi izdarīja lielas pārmaiņas trasē, Lotei sīvā cīņā izdevās atkārtoti izcīnīt uzvaru ar 32 soda punktiem. "F" klasē startēja 4 bērni un šī klase ir bērniem līdz desmit gadu vecumam ar elektro motocikliem.

"G" klasē startēja Adele Kurpniece, kas sestdien bija otrajā vietā ar 15 soda punktiem, savukārt svētdien izcīnīja uzvaru ar 15 soda punktiem. "G" klasē startēja 7 bērni un šī klasē ir paredzēta bērniem līdz 6 gadu vecumam ar elektro motocikliem.

Nākamās triāla sacensības, kurās startēs Siguldas triālisti paredzētas jau šajā nedēļas nogalē, 25.un 26.augustā Grobiņā, kur norisināsies Baltijas un Latvijas čempionāta posms.

Triāls ir motosporta disciplīna, kura ietver braukšanu ar speciāli aprīkotu motociklu pa speciāli veidotu trasi ar ļoti sarežģītu reljefu. Mērķis - pārvarēt trasi pēc iespējas mazākā laikā un ar iespējami mazāku ķermeņa saskari ar zemi, saņemot pēc iespējas mazāk soda punktus. Sacensības triālā notiek dažādām meistarības un vecuma klasēm.