Minimoto uz pjedestāla Priežkalnos

2019-05-26

Sestdien, 25.maijā Ozolnieku novadā, Priežkalnos tika atklāta Latvijas kausa sezona bērnu triālā. "Siguldas Minimoto" klubu pārstāvēja septiņi jaunie talanti, kas startēja "Mini" klasēs bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Goda pjedestālu izcīnīja novadnieki Valters Seglenieks un Markuss Logins "Mini B" klasē un Karlīna Kuļikova un Renārs Starcevs "Mini C" klasē.

Spēcīgākajā "Mini A" klasē sīvā cīņā sešo jauno talantu konkurencē 4.vieta Ingusam Supem, kam vienāds sodu punktu skaits ar novadnieku Dāvidu Beinertu- abiem pa 18 soda punktiem. Rezultātā tiesnešiem nācās skaitīt, kuram no braucējiem ir vairāk "nullīšu", kas izšķīra 3. no 4.vietas. Labāks šoreiz izrādījās Dāvids Beinerts, bet Ingusam papildus motivācija turpmākajiem sacensību posmiem.

Kuplāk pārstāvēta "Mini B" klase, kurā "Siguldas Minimoto" debitēja Valters Seglenieks, kurš izcīnīja 2.vietu ar 9 soda punktiem un Markuss Logins 3.vietā ar 13 soda punktiem. Šajā klasē kopā piedalījās 8 dalībnieki un šis rezultāts uzskatāms par ļoti labu gan Valteram, gan Markusam.

"Mini C" klasē "Siguldas Minimoto" izdevās izcīnīt uzvaru. Karlīnai Kuļikovai ar 24 soda punktiem 1.vieta. Uzreiz aiz Karlīna 2.vietu izdevās izcīnīt siguldietim Renāram Starcevam ar 27 soda punktiem, kas ļāva abiem mazajiem novadniekiem kāpt uz goda pjedestāla. 5.vieta novadniekam Matīsam Cunskim ar 56 soda punktiem, savukārt 8.vieta Rūdolfam Ļeļam ar 68 punktiem, kurš tikai pāris dienas atpakaļ iemācījās braukt ar divriteni.

Priežkalnos laiks bija saulains un vējains. Kopumā sacensībās startēja 55 dalībnieki. "Mini" klasēs 23 dalībnieki, pārstāvot Siguldu, Grobiņu, Rīgu, Jelgavu, Ozolniekus un Igauniju. Droši varam teikt, ka bērnu klases viskuplāk pārstāvētas tieši no Siguldas.

Nākamās sacensības, kurās plāno piedalīties "Siguldas Minimoto" paredzētas jau 1.jūnijā, Keilā (Igaunijā), kur notiks "Baltijas Minikauss" bērnu triālā ar elektro motocikliem. Pilnie sacensību rezultāti šeit