Minikausus Jelgavā izcīna Alberts Beinerts un Markuss Logins

2018-11-05

3.novembrī Jelgavā, "Rullīša" trasē norisinājās pēdējais Minikausa posms triālā, kurā piedalījās un godalgotas vietas ieguva vairāki siguldieši. Sacensības notika Mini 8+, Mini 5+, Mini 3+ vecuma grupās un "Dip Dap" klasē bērniem ar balansa velosipēdiem. Minikausa triāla sacensību seriāls šogad kopumā pulcēja 51 bērnu.

Mini 8+ klasē Jelgavā dominēja Igaunijas sportisti. Uzvaru izcīnīja igaunis Aarma Marten, aiz sevis atstājot Marrkus Vallsalu un Aleksander Malkso 2. un 3.vietā. Siguldieši Lote Kurpniece 4.vietā un Dāvids Beinerts 5.vietā. Sezonas kopvērtējumā Minikausu šajā klasē izcīnīja igaunis Aarma Marten ar 23 punktiem.

Mini 5+ klasē 1.vietu izcīnīja siguldietis Alberts Beinerts, aiz sevis atstājot jelgavnieku Adrianu Grīnfeldu 2.vietā un siguldieti Jāni Seglenieku 3.vietā. Šajā klasē debitēja jauns MK "Sigulda" braucējs Jānis Petrovskis, izcīnot 4.vietu. Sezonas kopvērtējumā Minikausu šajā klasē izcīnīja siguldietis Alberts Beinerts ar 18 punktiem.

Mini 3+ klasē uzvaru izcīnīja siguldietis Markuss Logins, aiz sevis atstājot komandas biedrus Mārtiņu Dubavu, Sofiju Beinerti un Karlīnu Kuļikovu 2., 3. un 4.vietā. Sezonas kopvērtējumā Minikausu šajā klasē izcīnīja siguldietis Markuss Logins ar 26 punktiem.

DipDap klasē ar balansa velosipēdiem pa speciāli veidotu triāla trasi startēja Kārlis Klints, un Rūta Majore. Sezonas kopvērtējumā Minikausu šajā klasē izcīnīja Kārlis Klints.

Ar visiem sacensību rezultātiem un sezonas kopvērtējumu iespējams iepazīties "Siguldas Minimoto" tīmekļa vietnē. Minikausa sezonas apbalvošanas pasākums notiks 1.decembrī, Ventspilī.

Minikauss ir elektro-moto sacensību seriāls bērniem triālā no 3 līdz 12 gadu vecumam. Sacensību seriāla rīkošanas mērķis ir popularizēt motosportu, kā iedzīvotājiem pieejamu un videi draudzīgu sporta veidu, kā arī attīstīt bērnu elektro-moto kustību Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Minimoto treneris
Kaspars Kuļikovs