Latvijas čempionāts Priežkalnos

2022-06-12

Aizvadītajā sestdienā, 11.jūnijā Priežkalnu mototrasē norisinājās Latvijas čempionāta triālā 2.posms. "Motoklubu Sigulda" sacensībās pārstāvēja 43 sportisti no kuriem labāko rezultātu - 1.vietu izcīnīja Renārs Starcevs, Mini B grupā.

Latvijas Klubu čempionāta kopvērtējumā pēc aizvadītiem diviem posmiem: 1. vieta "Sigulda Racing Team" (501,8 punkti), 2. vieta "AG Xtreme" (497,5 punkti) un 3. vieta "MT Racing team" (419,8 punkti).

Sacensībās startēja "Motokluba Sigulda" sportisti:

  • #87 Kaspars Kuļikovs, C grupa, 5. vieta;
  • #946 Inguss Supe, D grupa, 6. vieta;
  • #79 Ģirts Dubavs, D grupa, 7. vieta;
  • #263 Toms Beinerts, D grupa, 9. vieta;
  • #88 Mārtiņš Palejs, D grupa, 10. vieta;
  • #40 Edgars Vilcāns, D grupa, 13. vieta;
  • #33 Māris Blumbergs, D grupa, 15. vieta;
  • #66 Sandijs Māliņš, Hobby grupa, 5. vieta;
  • #311 Valdis Zingers, Iesācēji grupa, 2. vieta;
  • #936 Ieva Apine, Iesācēju grupa, 3. vieta;
  • #82 Kaspars Īle, Classic grupa, 2. vieta;
  • #18 Dāvids Beinerts, Mini A grupa, 5. vieta;
  • #17 Alberts Beinerts, Mini A grupa, 7. nefinišēja
  • #29 Renārs Starcevs, Mini B grupa, 1. vieta;
  • #19 Matīss Cunskis, Mini B grupa, 2. vieta;
  • #22 Georgs Fridrihsons, Mini B grupa, 3. vieta;
  • #26 Tomass Tanne, Mini B grupa, 6. vieta;
  • #193 Edvarts Elsiņš, Mini B grupa, 7. vieta;
  • #14 Hugo Poļaks, Mini B grupa, 8. vieta;
  • #44 Miķelis Jonins, Mini B grupa, 9. vieta;
  • #70 Valters Seglenieks, Mini B grupa, 10. vieta;
  • #573 Elizabete Kraukle, Mini B grupa, 11. vieta;
  • #11 Jānis Petrovskis, Mini B grupa, 12. vieta;
  • #194 Raimonds Elsiņš, Mini B grupa, 14. vieta;
  • #27 Mikuss Īle, Mini C grupa, 4.vieta;
  • #811 Haralds Zingers, Mini C grupa, 6. vieta;
  • #75 Artūrs Luriņš, Mini C grupa, 8. vieta;
  • #32 Bruno Blumbergs, Mini C grupa, 9. vieta;
  • #396 Rūdolfs Vilcāns, Mini C grupa, 10.vieta;
  • #15 Matiass Zaumanis, Mini C grupa, 12.vieta;
  • #979 Mārtiņš Dubavs, Mini C grupa, 13. vieta;
  • #20 Sofija Beinerte, Mini C grupa, 15. vieta;
  • #101 Kristers Bērziņš, Mini C grupa, 16. vieta;
  • #55 Roberts Kalniņš, Mini C grupa, 17. vieta;
  • #412 Jēkabs Petronis, Mini D grupa, 2. vieta;
  • #156 Kristers Broks, Mini D grupa, 3.vieta;
  • #609 Andrejs Hramenkovs, Mini D grupa, 5.vieta;
  • #103 Rūdis Seglenieks, Mini D grupa, 6.vieta;
  • #112 Magnus Dūcis, Mini Rūķi grupa, 2. vieta;
  • #333 Reinis Naumovs, Mini Rūķi grupa, 4. vieta;
  • #47 Vigo Krauklis, Mini Rūķi grupa, 5. vieta;
  • #31 Mairis Starcevs, Mini Rūķi grupa, 6.vieta;
  • #81 Jēkabs Matisāns, Mini Rūķi grupa, 8. vieta.

Plašāki sacensību rezultāti pieejami ŠEIT, bet Latvijas čempionāta kopvērtējums un Latvijas Klubu čempionāta kopvērtējums - ŠEIT.

Nākamais Latvijas čempionāta posms notiks jau 3. jūlijā Ugālē.

Lepojamies ar sniegumiem un vēlam panākumus arī turpmāk!