Sestdien, 20.novembrī Silciema karjera mototrasē norisinājās "Minikausa" un "Senču kausa" triāla sacensības bērniem un to vecākiem. Pasākumu apmeklēja 54 dalībnieki, tai skaitā viesi no Rīgas, Jelgavas, Ķekavas un Igaunijas. Sacensības organizēja Siguldas triāla klubs.

10.oktobrī Rīgas Motormuzejā norisinājās 2021.gada Latvijas čempionāta triālā sezonas apbalvošanas ceremonija. Pasākumā piedalījās vairāki Siguldas triāla kluba sportisti, kuri šogad izcīnījuši vietas uz goda pjedestāla.

Sestdien, 25.septembrī Jelgavas novada, Priežkalnu mototrasē tika aizvadīts noslēdzošais sacensību 6.posms Latvijas čempionātā triālā. Siguldas triāla klubu pārstāvēja 30 sportisti. Arī šoreiz siguldiešiem godalgotas vietas vairākās grupās, kā arī tika noskaidroti sezonas kopvērtējuma uzvarētāji.

Aizvadītajā nedēļas nogalē ļoti mainīgos laikapstākļos turpinājās Latvijas čempionāta triālā sezona. Sacensības norisinājās sporta kompleksā "Rullītis" Jelgavā, kur Siguldas triāla klubu pārstāvēja 32 sportisti. Arī šoreiz siguldiešiem godalgotas vietas vairākās grupās.

21.-22.augustā Vasalemmā, Igaunijā unikālā dolomītu karjera trasē norisinājās Igaunijas čempionāta 3. un 4. posms. Uz Vasalemmu devās pieci Siguldas triāla kluba sportisti, lai turpinātu cīņu par punktiem Igaunijas čempionāta kopvērtējumā.

Sacensības norisinājās "Viking Trial" parkā Grobiņā, kur sestdien pulcējās 74, savukārt svētdien 70 sacensību dalībnieki. Arī šoreiz Siguldas triāla kluba sportistiem godalgotas vietas vairākās grupās.

Sestdien, 3.jūlijā "Fischer" Slēpošanas centrā Siguldā notiks Latvijas čempionāta triālā 1.posms. Sacensības pulcēs Baltijas spēcīgākos mototriāla braucējus gan profesionāļu un amatieru, gan junioru un bērnu klasēs. Pasākumu atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

"Sigulda Trial Team" jaunākie sportisti Hugo Poļaks, Kristers Annuškāns un Rodrigo Annuškāns 26.-27.jūnijā startējuši "Valgjarve" triāla sacensībās Igaunijā.

5.-6.jūnijā Tapā, Igaunijā ar lieliskiem laikapstākļiem, atmosfēru un ļoti labi tehniski sagatavotu trasi tika atklāta triāla sezona. Uz Tapu devās seši Siguldas triāla kluba sportisti, lai izmantotu izdevību startēt sacensībās, kas Latvijā joprojām ir liegtas.