5.-6.jūnijā Tapā, Igaunijā ar lieliskiem laikapstākļiem, atmosfēru un ļoti labi tehniski sagatavotu trasi tika atklāta triāla sezona. Uz Tapu devās seši Siguldas triāla kluba sportisti, lai izmantotu izdevību startēt sacensībās, kas Latvijā joprojām ir liegtas.

29.augustā Garozā, Priežkalnu trasē norisinājās Latvijas čempionāta 4.posms triālā bērniem trijās sarežģītības līmeņa grupās Mini A, Mini B un Mini C. Sacensībās piedalījās un godalgotas vietas ieguva arī "Siguldas Minimoto" jaunie triālisti.

8. un 9.augustā Grobiņā, "Viking Trial" parkā norisinājās Latvijas čempionāta 2. un 3.posmi triālā. Sacensības notika vērienīgā Moto festivāla "Seeburg Bikerland" ietvaros. Ar panākumiem startēja arī siguldieši, izcīnot pirmās trīs vietas dažādās sarežģītības Mini klasēs bērniem triālā ar elektro motocikliem.

Sestdien, 25.jūlijā Siguldā, "Fischer" Slēpošanas centrā notika Latvijas čempionāta 1.posms triālā. Astoņās klasēs kopā uz starta stājās turpat 70 dalībnieku, viņu vidū arī vairāki Igaunijas, Lietuvas un viens Somijas sportists. Spēcīgākās A, C un D klases sportistiem bija trīs reiz jāpieveic 9 posmu pārbaudījumi, kurus bez reljefa grūtībām...

Sestdien, 18.jūlijā Valgjarve, Igaunijā norisinājās "Baltijas Minikausa" sezonas otrais posms bērnu triālā. "Siguldas Minimoto" klubu pārstāvēja divpadsmit jaunie talanti, kas startēja "Mini" klasēs bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Labākais rezultāts "Mini A" klasē siguldietim Ingusam Supem, izcīnot 3.vietu ar 25 punktiem.

Sestdien, 25.jūlijā "Fischer" Slēpošanas centrā Siguldā notiks Latvijas čempionāta triālā 1.posms. Sacensības pulcēs Baltijas spēcīgākos mototriāla braucējus gan iesācēju un amatieru, gan bērnu un pieaugušo profesionāļu klasēs. Pasākumu atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

Sestdien, 20.jūnijā "Minimoto" trasē Siguldā norisinājās "Baltijas Minikausa" sezonas atklāšanas 1.posma un "Siguldas kausa" sacensības triālā. Pasākums pulcēja 57 Baltijas spēcīgākos bērnu triālistus, kā arī to vecākus, kam šoreiz bija iespēja pamēģināt savus spēkus speciāli izveidotā iesācēju ("Hobby") un D klasē pieaugušajiem.

Sestdien, 20.jūnijā "Minimoto" trasē Siguldā notiks Baltijas Minikausa 1.posma un Siguldas kausa sacensības triālā. Pasākums pulcēs Baltijas spēcīgākos bērnu triālistus, kā arī to vecākiem un ikvienam interesentam šogad būs iespēja pamēģināt savus spēkus speciāli izveidotā iesācēju (Hobby) un D klasē pieaugušajiem.